UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

Cats Bilişim Yazılım Geliştirme Teknolojileri

ADRES
Altıeylül Mh. Çiğdem Sk. No:20/1B
TELEFON
(0.266) 244 3070
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Cats Bilişim’i Tanıyın

Cats Bilişim genç ve dinamik kadrosuyla kamu ve özel kuruluşlarına çözüm ortaklığı ile hizmete adamış, modern teknolojileri takip ederek, iş ve hizmet üretmelerinde yaşamsal öneme sahip olan kurumsal bilgisayar yazılımlarını, modern donanım ve iletişim teknolojileriyle bütünleştirerek geliştirir ve sunar. Daha çağdaş bir gelecek için gelişime her zaman açık yazılım firmasıdır.

Cats Bilişim prensipleri ve inandığı değerler ile Ülke menfaatleri doğrultusunda hizmet etmekten genç kadronun vermiş olduğu dinamizm ve enerjiyi bu doğrultuda kullanmaya önem vermiştir.

Değerlerimiz; dürüstlük, inovasyon, girişimcilik, insan ilişkileri odaklı olup yazılım programlarımızı, kullanıcıların daha rahat ve kolay kullanmaları için ekstra çaba göstererek farkını yansıtmaya çalışır.

Cats Bilişim, müşterilerini kazanç temin ettiği yerler olarak değil, ürünlerini birlikte geliştirip, sorunları ortak çalışma ve dayanışmayla birlikte çözdüğü iş ortakları olarak görmektedir. Bu sorumluluğun farkında olarak daha çok çalışan ve işini doğru yaparak memnuniyeti arttırmak için çabalayan bir teknoloji firmasıdır.

 

Misyonumuz

Yaptığımız her iş de müşteri kavramından uzak, paylaşım ve çalışma ortaklığı ruhunu yansıtarak projelerimizde memnuniyeti sağlamak, ticari anlayıştan daha çok hizmet anlayışını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Projelerimizde kamu ve özel kuruluşların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek aynı zamanda yazılımlarımızı kolaylıkla kullanabilmelerini sağlamak, destek ve yardım hizmetlerine öncelik vererek birçok rakibimizden farkımızı yansıtarak, Ulusal / Uluslararası rekabette en iyi konuma ulaşmak.

 

Henüz resim eklenmemiş.

v=fx8oHf-WDBQ

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com