UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler

ADRES
Aydınevler Mah. İskele Sok. No:5 D:7 Maltepe / İstanbul
TELEFON
+90 216 250 42 16
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yenilikçi çözümler ve kişiye özel hizmetlerle çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz.

Tarım sektöründe uluslararası işletme olarak, her günü yenilikçi çözümler ve kişiye özel hizmetlerle çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırmakla geçiriyoruz. Bu çözümler, hasattan tanktaki süte kadar değişiyor. Yönetim sistemlerini kullanarak süt hayvancılığı çiftliğinin nasıl akıllıca düzenleneceği konusunda tavsiyeler sunuyoruz. Vizyonumuz ve müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri, bize yön ve ilham veriyor.

En iyi üretime ve yüksek kaliteye sahip sütü muhafaza ederken siz ve inekleriniz için esneklik ve refah. Hayvan dostu olmak, verimli çalışmak ve maliyetleri kontrol etmek. Bunlar, dünyadaki bütün süt hayvancılığı çiftçilerinin değişmez endişeleridir.

Bir çiftçisi olarak, bu gerçeklikte nerede olacağınızı siz seçiyorsunuz. Bu esnada uzun vadeli hedeflerinizi de gerçekleştirebilmeyi düşünüyorsunuz. Bütün bunları veterinerlerin, rasyon danışmanlarının, ahır ekipmanları ve teknolojisinin desteğiyle yapıyorsunuz. Otomasyon size daha fazla yardım edebilir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki süt hayvancılığı çiftçileri, otomatik ahır sistemlerimizi başarıyla kullanıyorlar. Bu sistemler, serbest sürü hareketi konseptini hedef alarak, verimli bir çalışma şekli sunuyor.

 

Serbest sürü hareketi

İneklerin sağlığı ve refahı, bütün süt hayvancılığı çiftlikleri için vazgeçilmezdir. Stres altında olmayan ve sağlıklı bir hayvan, verimli olur. Serbest sürü hareketi, doğal bir ritim sağlar. Hayvanlar ne zaman yiyip içeceklerine, ne zaman dinleneceklerine ya da ne zaman sağılacaklarına kendileri karar verirler. İneklerin doğal davranışları, ahırın tasarımını ve çalışma süreçlerini belirler.

Serbest sürü hareketi, sürü aktivitelerini teşvik eder ve daha iyi süt üretimini sağlar.

 

Çalışmanın en verimli yolu

Süt hayvancılığı çözümlerimizin tamamı, serbest sürü hareketini temel alır. Daha fazla özgürlüğe kavuşan sadece inekler değildir. Bir çiftçi olarak, daha az iş yüküyle daha verimli çalışarak, günlük faaliyetlerinizde daha fazla esneklikten faydalanırsınız.

Yönetim sistemleri; süt sağımı ve yemleme gibi çeşitli iş süreçlerini birbirine bağlar. Bu şekilde hızlı ve etkin kararlar almayı kolay hale getiren, gerçek zamanlı sürü bilgileri elde edilir. Bu da en iyi sonuçların ve hedeflerin kolayca izlenmesini sağlar.

Seçim özgürlüğü

Altmıştan fazla ülkede süt hayvancılığı çiftçileri, sistemlerimizle başarıyla çalışıyor. Sağım, bakım ve yemleme için. Sizi ve belli başlı hedeflerinizi temel alan uzun vadeli bir iş ortaklığı.

Hedeflerinize ulaşmanıza yardım eden otomatik sistemleri seçme özgürlüğü. Çalışırken bireysel tavsiyeler ve teknik destek yardımıyla.

Çiftçiler ve inekleri için esneklik ve refah.

Tarım sektörü, temel rolü büyüyen bir nüfusu beslemek ve beslemeye devam etmek olan dinamik bir sektördür. Dünyanın dört bir yanındaki süt hayvancılığı çiftçilerinin günlük çalışması, sonuçların iyileştirilmesi üzerinedir.

Bunun bir kısmı; yenilik, ekonomi ya da ailenize ve arkadaşlarınıza daha çok zaman ayırma isteği doğrultusunda hareket ederek işletmeniz için en iyi çözümü seçmektir.

Bir süt hayvancılığı çiftçisi olarak, kararları tek başınıza vermezsiniz. İşletmenizin doğru yönde seyretmesini sağlamak için danışmanlardan yardım alırsınız. Giderek daha fazla çiftçi, uzun süreli bir iş ortağı olarak Lely’yi seçiyor. Bunun nedeni, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin her gün istediğiniz sonuçlara sizi bir adım daha yaklaştırmasıdır. Bizler, yetenekli ve yüksek eğitim görmüş doğru kişilerle sizin yanınızdayız.

Güvenilirlik ve gönül rahatlığı

Altmışdan fazla ülkede müşteriler, yıllardır strateji ve operasyon konusundaki sorunlarını bizimle paylaşıyor. İşletmelerini yönetmekte onlara yardım etme şansına sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Çeşitli hizmetlerimiz ve tarım sektöründeki zengin deneyimimiz sayesinde, bizi güvenilir bir iş ortağı olarak görüyorlar.

Ancak sahnenin arkasında olup biten pek çok şey de var. Her gün uzmanlardan oluşan büyük bir ekip, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için bölgesel ve uluslararası alanda çalışır. Size akıllı ve yenilikçi bir iş yönetimiyle destek olmak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Bu desteğin ne sunduğu ise size bağlı.

Uzun dönem

Geleceğe yönelik bakış açılarınız, bizim yaklaşımımızın odak noktasını oluşturur. On yıl sonra nerede olmak istiyorsunuz ve bu hedefe birlikte ulaşabilmemiz için hangi seçimler yapılabilir? İşinizi otomatikleştirmek, sadece sağım ve yemleme robotunun kurulmasından çok daha fazlasıdır. Otomatikleştirme, bütün işletmeniz üzerinde etkileri olan seçimler içerir. Önce yemlemeyi mi, yoksa fırsatların bulunduğu süt sağımını mı otomatikleştirmek daha mantıklı geliyor? Müşterilerimizle ne kadar uzun süre çalışırsak, o kadar iyi tavsiyelerde bulunabiliyoruz çünkü birbirimizi o kadar iyi tanıyoruz.

Ayrıca ürünlerimizin kullanım ömrü garantisini vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Size doğru destek türünü garanti etmek için sertifikalı teknisyenlerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz: önleyici ancak gerekirse düzeltici de olan türde bir destek. Teknisyenler makineleri tanıyorlar ve makineleri doğru şekilde çalıştırarak ve doğru malzemeleri kullanarak uzun yıllar boyunca çalışmaya devam etmelerini sağlamak için tam olarak nelerin gerekli olduğunu biliyorlar. Maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Çiftçiler hepimiz için çalışıyor ve bizler de onlar için çalışıyoruz. Günümüzde ve gelecekte.

Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler
Lely Türkiye – Tarım Sektörü İçin Robotik Çözümler

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ