UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

Yarış Kabin A.Ş.

ADRES
Organize Sanayi Bölgesş 4. Cadde No: 26 10100 Balıkesir
TELEFON
(0.266) 283 0130
FAKS
(0.266) 281 1315
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Tarihçe

Yarış Kabin A.Ş Tarihçesi Sektörünün lider kuruluşu olan Yarış Kabin, 1976 yılında hep düzenli ve kaliteli üretim yapmak stratejisiyle Hüseyin Yarış, Nazmi Yarış ve Hasan Yarış tarafından traktör emniyet kabini yapmak üzere Balıkesir’de kurulmuştur. Yarış Kabin 1979 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Teknik Üniversitesine Traktör Kabininin can güvenliği için önemini test ettirip Traktör Kabinlerinin taşıt ruhsatlarına işlenmesini sağlamıştır. Yarış Kabin 1982 yılında şirketleşmeyi seçerek Limited Şirket olmuştur. Yurtiçi satışlara ek olarak Yarış Kabin 1995 yılında ilk ihracatını Yunanistan’a yapmıştır. Yunanistan ihracatını 1997 yılında İspanya ve 2004 yılında İtalya ihracatları takip etmiştir. Yarış Kabin 1996 yılında İzmir Yolundaki 10.000 m²’lik modern fabrikasında seri üretime başlamıştır. Yarış Kabin 2001 yılında Anonim Şirket olmuştur. Yarış Kabin 2011 yılında en ileri teknolojiyle donatılmış olan 30.000 m²’lik kapalı alanda (104.000 m²’lik açık alan) yeni Balıkesir Organize Sanayi Fabrikasında üretime başlamıştır. Yarış Kabin 2005 yılında kardeş kuruluş olan Yarış Otomotiv fabrikasını Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde açmıştır. Günümüzde Yarış Kabinde ve Yarış Otomotivde toplam 1.500’e yakın çalışan istihdam edilmektedir.

 

Vizyonumuz

Tarım ve iş makinaları kabin ve ekipman üretiminde güvenli, konforlu ve müşteri beklentisinin daima ilerisinde olmasıyla tercih edilen, kendi teknolojisiyle ürettiği ürünler ile sektöründe dünya lideri bir kuruluş olmaktır.

 

 

 

Misyonumuz

Huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamında sürekli artan iş imkanlarıyla, kaliteli, esnek ve beklentileri aşan yaklaşımıyla, modern ve tecrübeli üretim yeteneğimiz sayesinde dünya standartlarında üretim yapmak. Üstün emniyet, estetik ve konforlu tarım, endüstriyel kabin ve ekipmanları yüksek müşteri memnuniyeti ile üretmek. Bu kapsamda müşteri ve tedarikçilerimize maksimum desteği sağlayan, sürekli gelişen ve geliştiren öncü bir firma olarak sektöre değer katmak.

 

Yarış Kabin A.Ş. Yarış Kabin A.Ş.
Yarış Kabin A.Ş.
Yarış Kabin A.Ş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com