UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi

ADRES
Paşa Alanı Paşaalanı Mahallesi 128. Sokak No:11-A Karesi / BALIKESİR
TELEFON
444 7 330
FAKS
(0266) 246 33 70
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sağlığınıza kavuşmak için ilaçlar tek başına yeterli değildir. Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Mart 2009 tarihinde, Balıkesir’in gelişim alanı içerisinde yer alan Paşaalanı Mahallesinde hizmete girmiştir. Hastane binamız teknolojik altyapı ile donatılmış olup 13200 m² üzerinde 8000 m² kapalı 3200 m² açık otopark alanlı ve 102 yatak kapasitesine sahiptir.

Şehrimizin en büyük hastanelerinden biri olan Özel Sevgi Hastanesi, 1996 yılında Balıkesir de görev yapmakta olan hekimler tarafından kuruldu. 2006 yılında ise 15 hekimin ortaklığında yapısını daha da güçlendirerek anonim şirket olarak günümüzün en modern hastanelerinden biri oldu. Hastane, 3400 m² açık , 8000 m² kapalı olmak üzere geniş bir alanda hizmetine devam ediyor. Yıl içinde yapılacak yatırım ile 16000 m² kapalı alanda ve 120 yatak kapasitesine ulaşmayı planlıyor.

Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri AŞ’nin bir hastanesi bir de tıp merkezi bulunuyor. ISO 9001:2008 sertifikasına sahip olan hastanemizin Başhekimliğini Op.Dr. Ali Hikmet Karan, şirketin Genel Müdürlüğünü Op.Dr. Refik Özbal yapıyor. Sağlık hizmetlerinin büyük bir titizlik ve özveri ile verildiği hastanede, 2 adet Hepa Filtreli ve 2 adet Laminar Flow lu ameliyathane, 1 adet Doğumhane, Genel Cerrahi Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Yeni doğan Yoğun Bakım üniteleri bulunuyor. 20 branşta Poliklinik hizmeti verilen hastanede, Açık MR, Spiral Tomografi, Mammografi, Kemik Dansitometri, Renkli Doppler USG cihazları bulunuyor.

Eylül 2009′dan itibaren, Kalp Anjiyo Ünitesini de bünyesine ekleyerek Açık Kalp Cerrahisine de başlayan hastane tam teşekküllü Laboratuvar ve acil servisiyle 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri AŞ, Bağ-kur, SSK, Emekli Sandığı (SGK) ile anlaşmalı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca birçok özel sigorta ve yurt dışı sigortalarıyla da anlaşması bulunuyor.

Hastanede sahip olunan teknoloji modern çağa uygun olarak kullanılmaktadır. Hastane ayrıca teknolojiden tıp alanında sonuna kadar yararlanılmasını misyon edinmiş ve bunu başarı ile hayata geçirmiş durumda. Bu başarılı hastanede, 30 hekim, 85 hemşire, 10 laborant, 9 radyoloji teknisyeni, 15 tıbbi sekreter, 45 hasta danışmanı, 20 idari personel, 44 otelcilik hizmetleri çalışanı, 5 teknik personel ve 8 güvenlik personeli görev yapıyor. Balıkesir ve ilçelerinde sağlık hizmeti kriterlerini yeni yatırımlarla üst seviyeye taşımayı hedefleyen hastane, uluslar arası standartlarda, kaliteli sağlık hizmeti ve sosyal çözümler üreten bir sağlık merkezi olarak biliniyor.

Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri AŞ, ilimize bir çok yeniliği de kazandırmış durumda.

Şehrimizdeki tek , Açık MR Ünitesi, Plazma Kinetik Superpulse Teknolojisi, Lazer Teknolojisi ile yapılan uygulamalar. İnternet Bağlantılı , Televizyonlu, Banyolu özel odalarda 5 yıldızlı otel konforunda hastalara sunulmaktadır.

Hastanenin tüm birimlerinin ve çalışanlarının en değer verdiği kriterler ise , mükemmeliyetçilik, dürüstlük, girişimcilik, ileri görüşlülük, dinamizm, özveri, bilgi ve çevreye saygılı olmak.

Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri AŞ, istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Nasıl Ulaşırım?

Toplu Taşıma İle; Balıkesir Toplu Taşıma Merkezinden Belediye Otobüsleri, Minibüsler ve Taksi Dolmuşların (SEVGİ HASTANESİ YAZISI BULUNAN) Paşaalanı hatlarına binebilir SEVGİ HASTANESİ durağında inebilirsiniz.

Aracınız ile Bursa Yolundan Ulaşım için; Balıkesir – Çanakkale Çevre Yolunu Takip ederek, yol üzerinde bulunan SEVGİ HASTANESİ Yönlendirmelerini takip edebilir veya Yeni Sanayi Sitesi 2. Kapı Kavşağından çevre yoluna dönüp ilk aradan sol tarafa dönerek 500 mt. sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

Aracınız ile Balıkesir Merkezinden Ulaşım için; Balıkesir – Bursa yolu(Bandırma Caddesi) üzerinde bulunan Emniyet Kavşağından (Yaylada Kavşağı) sola dönüp SEVGİ HASTANESİ yönlendirmelerini takip edebilir veya ilk aradan sağ tarafa dönünüz. (100 mt.) 700 mt kadar ilerleyip İl Özel İdare’yi geçtikten sonra TKDK kurumunun önünden sola dönerek 200 mt. sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ