UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

BayNet İnşaat

ADRES
Paşaalanı Mahallesi Serkan Caddesi No: 85/1 Balıkesir / Türkiye
TELEFON
(0266) 246 21 24
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen BayNET İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirveye hizmet anlayışının üstsınırlarını koymuştur. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirve; ulaşılmasıhedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Şirketimiz 2006 yılında kurulmuş olup; yönetim kurulu başkanlığı görevini yine şirketin kurucusu olan MetinBAYRAM tarafından yürütmektedir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. BayNet İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken; tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.BayNET İnşaat olarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek üretimlerimizde kaliteyi ön plana çıkarmayı ve müşteri odaklı pazarlama çalışmalarını amaçlamış bulunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye, ödün verilmez bir kalite yaklaşımıyla imza atarken, her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

GERÇEKLER VE DÜŞLER VARDIR, ARASINDA BayNET İNŞAAT sloganımızı temel alarak hayal edilenleri müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz.

Kalite detaylarda gizlidir, gerçekleştireceğimiz her projede ilgili standartların üstünde “eser” meydana getirmek başlıca hedefimizdir.

BayNet İnşaat BayNet İnşaat BayNet İnşaat BayNet İnşaat BayNet İnşaat BayNet İnşaat
BayNet İnşaat
BayNet İnşaat
BayNet İnşaat
BayNet İnşaat
BayNet İnşaat
BayNet İnşaat

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ