UA-86916078-1
On'a Dair Herşey

Okan Sürücü Kursu

ADRES
Bahçelievler Mah. Stad Giriş Karşısı / BALIKESİR
TELEFON
0 266 244 44 44
FAKS
0 266 241 41 41
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1990 yılından itibaren Balıkesir’e hizmet eden Okan Sürücü Kursu kuruluşunun ilk gününden itibaren en iyi hizmeti ve en iyi eğitimi doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Amacımız, halkımıza hizmet edebilmenin dışında trafik kurallarına uyan, trafikte saygılı ve bilinçli araç kullanan sürücüler yetiştirmektir. Çünkü biz de biliyoruz ki her şeyin başı eğitimdir. En iyi eğitimi verebilmemiz için çağımızın getirdiği yenilikleri takip ediyor ve kullanıyoruz. Bu alanda da rakiplerimize örnek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizde sürücü kursu faaliyeti için plan ve projesi çizilmiş bir binada eğitim veren ender kurslardan biriyiz. Her sene araçlarını yenileyen şu an itibariyle yaklaşık 60 araç filosuyla, kazandığını kendi sektörüne yatırım yapan tutumuyla hizmet vermekteyiz. Sınıflarımız modern eğitimin gereksinimlerini karşılamakta, görsel ve kalıcı bir eğitim verebilmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılmaktadır.

Yaklaşık 20.000 metrekare alanın üzerine inşa edilen eğitim pistinde adaylarımız iyi bir sürücü olabilmek için çalışma yapmaktadır. Sertifikalı bay ve bayan direksiyon öğretmenlerimiz her adayımızla birebir ilgilenerek onları trafikte iyi bir sürücü yetiştirmeyi ilke edinmişlerdir. Kursumuzda şu an itibariyle tüm ehliyet sınıfları verilmektedir.

( A1-A-B-C-D-E-H-G) Ülkemizde büyük eksikliği olan G sınıfı ehliyeti (İş makineleri kullanma ve operatörlük belgesi) veren ender kurslardanız.Verilen operatörlük belgeleriyle hem şirketlere belgeli eleman temin etmek hem de verdiğimiz belge ile halkımıza iş imkanları sunmaktayız. Bugün itibariyle sürücü kursu alanında 7 adet kendimize ait şube , Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi (SRC-ODY-ÜDY), Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ve KPSS kursları ve Kız Öğrenci Yurtları ile Balıkesir ve halkının Türkiye’nin hizmetindedir.

Okan Sürücü Kursu Okan Sürücü Kursu Okan Sürücü Kursu
Okan Sürücü Kursu
Okan Sürücü Kursu
Okan Sürücü Kursu
  1. Aygül Şahan dedi ki:

    İktisat mezunyum.Tehlikeli madde taşımacılığı sertifikası almak istiyorum Balıkesir de sizden başka eğitim veren yok. Piyasada ayda 3.000 TL maaş aldıklarını duydum balıkesir de iş imkanı varmıdır ?

  2. Pelin Koz dedi ki:

    Sınav sonuçları ne zaman açıklanır acaba ?

  3. Burak Gürler dedi ki:

    Tavan vinci operatörü için başvuru yapmak istiyorum. Piyasada ihtiyaç varmı maaşları nasıl ?

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com